O nas

Czym się wyróżnia nasza drukarnia?

 

Top Druk to drukarnia istniejąca od ponad 15 lat, dla której wysoka jakość produktu jest najważniejszym priorytetem. Jesteśmy firmą, której specjalnością stały się zlecenia mało i średnio nakładowe z kilkudniowym terminem realizacji. Produkujemy spersonalizowane drukowane produkty od ulotek po książki w oprawie twardej obsługując tysiące zadowolonych klientów w Polsce i Europie.

Każdego roku produkujemy, przetwarzamy i wysyłamy ponad kilkadziesiąt tysięcy wydruków w naszej drukarni w Łomży w Polsce. Nasz personel złożony z około 46 wykwalifikowanych ekspertów jest zaangażowany w zapewnianie doskonałej obsługi klienta i wytwarzanie produktów wysokiej jakości. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla klientów B2B, takich jak drukarnie, agencje i wydawnictwa.

Poszukujesz drukarni, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom?
Czyli takiej , która łączy jakość, dobrą cenę i szybką realizację każdego zamówienia? Naszą drukarnię cechuje: 

.


  • Wysoka jakość druku
  • Atrakcyjne ceny
  • Szybkie i realne terminy
  • Dostawa gratis

Przejdź do naszego sklepu

Duży wybór produktów i szybka wysyłka.

 
Obecnie można zamówić kilkaset produktów drukowanych, w tym ulotki, plakaty, wizytówki reklamowe, katalogi i broszury, teczki i notesy firmowe oraz wiele innych. Nasza szeroka gama produktów przemawia do działów marketingu dużych firm, kreatywnych projektantów i agencji reklamowych, które zamawiają głównie standardowe produkty drukowane w przystępnych cenach. Zapewniamy wysyłkę z białą etykietą tzw przesyłkę no-name i program rabatowy z atrakcyjnymi warunkami dla naszych partnerów. Wszyscy nasi klienci korzystają z niskich, przejrzystych cen i możliwości zamawiania przez całą dobę, również z urządzeń mobilnych.

Wysokie standardy jakości.Drukujemy zgodnie z uznanymi standardami jakości. Nowoczesne prasy drukarskie są wyposażone w zautomatyzowane systemy kontroli, które mierzą i regulują nakładanie atramentu. Niemniej jednak każde zadanie drukowania jest dokładnie sprawdzane przez wykwalifikowanych ekspertów podczas końcowej kontroli arkusza. Po wydrukowaniu zadania są dalej przetwarzane wewnętrznie. Wewnętrzny system zarządzania jakością zapewnia, że klienci otrzymują wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Park maszynowy.

Obecnie obsługujemy 2 maszyny drukarskie w druku offsetowym . W naszych procesach druku offsetowego korzystamy z technologii firmy Heidelberg W dziale druku cyfrowego korzystamy między innymi z maszyn drukarskich RICOH. Nasze operacje postpress są wykonywane na przykład na urządzeniach firmy Heidelberg, Horizon.

Twoje projekty są w dobrych rękach.

 
Wiemy, że każdy Klient potrzebuje szybko dostarczanych i wysokiej jakości drukowanych produktów. Dlatego w drukarni Top Druk uważamy twoje projekty za nasze. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do dedykowanego asystenta sprzedaży i zespołu obsługi klienta będziemy wspólnie pracować nad zrealizowaniem twoich celów tak by nie przekroczyć Twojego budżetu oraz ułatwić Ci pracę. .Od złożonych projektów druku po zawiłe wymagania dystrybucyjne, Twój projekt i marka są w dobrych rękach w naszej drukarni.
 

Jak pracujemy

Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu po to, by zagwarantować jakościowe i terminowe wydruki.

Drukujemy ekologicznie

Promujemy druk ekologiczny, czyli odpowiedzialne gospodarowanie papierem oraz korzystanie z papieru ekologicznego czyli takiego w którym optymalizowano proces produkcji zwracając uwagę na gospodarkę chemii, energii jak i wody.

 

Czym się wyróżnia drukarnia Top Druk24 skoro wokół jest tak duża konkurencja? Otóż naszą mocną stroną jest doświadczenie ludzi, którzy w niej pracują oraz gotowość do pomocy w realizacji zleceń.