Kalendarze

Szeroka gama produktów
6 sierpnia 2019

Promuj swoją firmę przez cały rok!


Niestandardowe kalendarze są niedrogim sposobem na zaprezentowanie Twojej firmy 365 dni w roku. Kalendarze ścienne i biurkowe budują rozpoznawalność marki i sprawiają, że zwykły produkt staje się świetnym materiałem promocyjnym. Idealne na prezenty i podziękowania.

Wybierz jeden z wielu różnych stylów kalendarza, odpowiednich do zawieszenia na ścianie lub postawienia na biurku. Idealne dla przyjaciół, rodziny, klientów lub jako przemyślane prezenty firmowe, które pomogą w promocji Twojej firmy przez cały rok.


 

Zanim zdecydujesz się na zamówienie konkretnego kalendarza, warto poświęcić chwilę na przeanalizowanie potrzeb klientów. Wiele firm zamawia kalendarze szyte ścienne , które poza całorocznym kalendarium są w stanie pomieścić także wiele dodatkowych informacji istotnych dla odbiorców, takich jak, chociażby znak firmowy, adres, czy mapka z dojazdem.
W ofercie naszej drukarni można znaleźć nie tylko wyżej wspomniane kalendarze szyte, ale także:
• listkowe,
• typu piramidka,
• biuwar.
• Jednodzielne
• trójdzielne
• spiralowane
Kalendarze książkowe świetnie sprawdzą się jako upominki dla klientów, ale można je także wykorzystywać jako przydatne organizery wewnątrz firmy. O wiele więcej możliwości dają kalendarze ścienne, pozwalając całym zespołom zapisywać terminy ważnych spotkań, realizacji projektów itp. Z kolei te w formie listkowej można wręczać odbiorcom wraz z wizytówką – dzięki niewielkiemu rozmiarowi bez trudu zmieszczą się w portfelu. 

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Możemy pomóc. Po prostu prześlij zapytanie na naszej stronie TopDruk24, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą.