Katalogi klejone

Plakaty
6 sierpnia 2019
Szeroka gama produktów
6 sierpnia 2019

Katalogi i książki klejone PUR


Estetyczny i jakościowy  katalog wykonany z wysokiej jakości materiałów z pewnością wpłynie pozytywnie  na postrzeganie marki.  ​Jeśli chcemy udzielić klientom więcej informacji na temat naszej firmy i produktów, warto zainwestować w coś więcej niż ulotki czy plakaty dostarczające tylko podstawowych informacji..

Nasze oczekiwania z pewnością spełnią trwałe katalogi, wytrzymałe dzięki klejeniu PUR.Jest to technologia łączenia kartek za pomocą specjalnego kleju introligatorskiego. Metoda ta wiąże dokument wraz z klejem wzdłuż grzbietu, zapewniając gładkie i stylowe wykończenie.


 

Używamy tylko kleju PUR, aby idealnie związać nasze katalogi ponieważ jest on znacznie silniejszy niż staromodny klej topliwy. Oprawa PUR jest bardziej tolerancyjna na wyższe i niższe temperatury, ponieważ jest bardzo elastyczna i nie łamliwa, co oznacza, że ​​publikacje otwierają się płasko bez pękania kręgosłupa lub wypadania stron.


Metodę klejenia PUR wykorzystujemy w naszej drukarni nie tylko do łączenia katalogów ale również do oprawy książek. Dzięki temu jest widoczna poprawa trwałości drukowanych publikacji. 

Przy wykonywaniu publikacji klejonych metodą PUR stosujemy materiały najlepszej jakości, dzięki czemu służą one wiele lat. Wyspecjalizowany personel poligraficzny dokłada starań by każdy produkt wychodzący z naszej drukarni był wykonany dokładnie i starannie. Nasza drukarnia oferuje usługi druku offsetowego i cyfrowego, które uzupełniamy również pracami introligatorskimi. Klejenie PUR to jedna z takich prac, dzięki której drukowane katalogi czy książki są estetyczne i trwałe..