Plakaty

Broszury szyte
6 sierpnia 2019
Katalogi klejone
6 sierpnia 2019

Jak wyrazić siebie? Zaprojektuj plakat!


Bądź zauważalny dzięki odważnym niestandardowym plakatom.

Jesteś gotowy, aby zwrócić uwagę przechodniów, pracowników lub gości imprezy? Drukuj u nas sprawdzony i klasyczny plakat niestandardowy. Stworzenie plakatu, który zrobi wrażenie, jest łatwiejsze niż myślisz: wybierz odpowiedni rodzaj papieru do swoich potrzeb oraz nakład. Drukujemy plakaty na papierze błyszczącym o gramaturze od 115-170g i najwyższej jakości papierze matowym o gramaturze od 115-170g.
Mamy 5 standardowych rozmiarów, które odpowiadają wszystkim popularnym formatom plakatów. Jeśli wybierzesz papier plakatowy o gramaturze 170 g / m2, możemy zaoferować laminat matowy lub błyszczący które wpływają znacząco na trwałość produktu.


 

W naszej drukarni pierwszy projekt plakatu jest darmowy. Nasi graficy zaproponują różne opcje plakatu zaprojektowanego dla konkretnych branż lub zastosowań.
Dostosuj swój szablon za pomocą nazwy firmy i logo oraz upewnij się, że mają jasne lub wyraziste kolory. A potem skoncentruj się na utrzymaniu jasności i prostoty przekazu swojego plakatu: przechowuj godziny, informacje o ograniczonej sprzedaży lub informacje o nadchodzącym wydarzeniu specjalnym.
Twoje kolorowe plakaty będą wyglądały na dopracowane i profesjonalne, niezależnie od tego, czy umieszczasz je w mieście, czy w sklepie.. 

Oprócz plakatów standardowych i z uszlachetnieniem wykonujemy plakaty listwowane oraz ze zrywką. Stosowane cztery formaty papieru, zadruk jednostronny na gramaturach papieru: 115g, 130g 170g. Na życzenie stosujemy uszlachetnienia.