Broszury szyte

Książki w oprawie twardej
6 sierpnia 2019
Plakaty
6 sierpnia 2019

Katalogi szyte


Broszury szyte, gwarancje, instrukcje są często ważnym źródłem kontaktu klienta z firmą. Dlatego w naszej drukarni dbamy o to,  by ich wygląd pozytywnie przykuwał uwagę.Niezależnie od tego, czy tworzysz mały katalog produktów, czy udostępniasz informacje do prezentacji w łatwym do odczytania formacie, niestandardowe broszury ułatwiają dotarcie z informacjami do klientów.

Broszury szyte są drukiem łączącym większą ilość arkuszy papieru,  połączonych ze sobą za pomocą zszywek metalowych, ale nie mających oddzielnie wykonanej okładki.  Jej rolę pełni zewnętrzny arkusz, który w odróżnieniu od katalogów, jest drukowany na tym samym papierze co arkusze środka. W zależności od gramatury papieru stosujemy różną ilość stron.  Klient ma do wyboru ilość, kształt oraz usytuowanie zszywek. Można zastosować wersję podstawową broszur szytych  lub bardziej uszlachetnioną z użyciem odpowiedniej folii czy z zastosowaniem wykrawania..


 

Niezależnie od tego, czy tworzysz mały katalog produktów, czy udostępniasz informacje o prezentacji w łatwym do odczytania formacie, broszury i katalogi szyte ułatwiają dotarcie z informacjami do klientów.
Duże, niestandardowe broszury dają miejsce do drukowania pełnowymiarowych zdjęć lub umieszczania wielu informacji na jednej stronie. Mniejsze broszury są wystarczająco małe, aby uczestnicy wydarzeń lub klienci mogli je łatwo ze sobą nosić.
Jeśli zależy Ci by Twoi klienci przechowywali gwarancję produktu lu instrukcję użytkowanie warto wybrać grubszy papier. Cienki papier to ekonomiczna opcja podczas drukowania programów imprez lub innych broszur do użytku tymczasowego.
Niestandardowe broszury, które zawierają Twoje logo i nazwę firmy z przodu, poprawiają wizerunek Twojej firmy, jednocześnie zwiększając rozpoznawalność marki. 

Jako profesjonalna drukarnia mamy do wyboru szeroką gamę wysokiej jakości papierów, w tym szeroki wybór papierów luksusowych. Wybierz cięższy materiał na okładkę, z uwzględnieniem matowego lub błyszczącego laminatu dla zwiększenia trwałości. Natomiast na wewnętrzne strony tekstowe zalecamy wybór lżejszego papieru – np. 130 g / m2.
Skorzystaj z naszego prostego procesu zamawiania broszur szytych online, wybierz format A4, A5, A6, DL lub 200 x 200 mm. Następnie możesz wybrać rodzaj uszlachetnienia okładki.
Serdecznie zapraszamy do współpracy – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Skontaktuj się z nami już teraz!