Papeteria biznesowa

Książki w oprawie twardej
6 sierpnia 2019

Teczki reklamowe z wyposażeniem


Czy papeteria biznesowa ma znaczenie w dobie e-marketingu? Jak najbardziej! Ciekawie zaprojektowana teczka ofertowa wraz z miejscem na wizytówkę oraz papierem firmowym czy kopertami to świetny pomysł na reklamę Twojego biznesu.

W naszej drukarni mamy duże doświadczenie w druku teczek. Mają one szerokie zastosowanie– pełnią rolę organizacyjną, pozwalają przechowywać najważniejsze dokumenty w jednym miejscu, jednocześnie skutecznie promując firmę.  Teczki ofertowe wykonane z wysokiej jakości papieru stanowią doskonałe uzupełnienie prezentacji wizualnej firmy na spotkaniach biznesowych, konferencjach czy targach produktowych.


 

W naszym sklepie teczki drukujemy na papierze kredowym lub kartonie w nakładach od 100 do 5000 sztuk w formatach: jednobigowa, dwubigowa i trzybigowa z gumką. Oferujemy kilka metod uszlachetnienia druku, np. wykończenie za pomocą lakieru UV wybiórczego jednostronnie, folii matowej jednostronnie, folii matowej i lakieru UV wybiórczego jednostronnie oraz folii błysk jednostronnie. Stosowanie uszlachetnień powoduje, że produkt staje sie bardziej prestiżowy  i zapewniają większą trwałość. Proponujemy zadruk jednostronny kolorowy (4/0) oraz  druk dwustronny kolorowy (4/4). Nasze teczki ofertowe posiadają nacięcia na wizytówki znajdujące się na dolnych skrzydełkach, tak aby można było je bezpiecznie umieścić wewnątrz teczki wraz z ofertą firmy. .


Podobnie z wizytówkami, są nieodzowną częścią biznesowego wizerunku. Stanowią one podstawowy element komunikacji. Stonowane kolory i odpowiednio dobrana czcionka stworzą obraz osoby dokładnej, uczciwej i godnej zaufania. Zadbaj więc o każdy detal swojego wizerunku. W naszej drukarni pierwszy projekt wizytówki jest darmowy. Drukujemy wizytówki standardowe, zaokrąglone, Multi Loft czy też wizytówki składane.


 

Do tego pakietu dobierz papier firmowy oraz koperty i jesteś wyposażony by reprezentować swoją firmę. Postaw na precyzyjne wykonanie, najwyższą jakość materiałów, bogatą ofertę, wyjątkowo krótki czas realizacji zamówienia oraz fachową obsługę.